APIE MUS

Mūsų komanda didelę patirtį įgavo didžiosiose kompanijose dirbdami darbų vadovais, vykdytojais, montuotojais, projektuotojais, bei pardavimų vadovais, tačiau nusprendę, kad švaistyti savo talentus, uždirbti pinigus "kažkam", ir pasimokę iš svetimų klaidų, susibūrėme i nedidelę profesionalų komandą ir jau nuo 2005 metų sėkmingai dirbame dėl savo klientų gerovės ir nekeičiame savo tikslo!

MŪSŲ VEIKLA

Kokybiškai, profesionaliai, ir nebrangiai, montuojame oro kondicionierius, bei šilumos siurblius oras-oras,  ilgametė patirtis, pas mus pigiausiai rinkoje įsigysite įrangos komplektą (išrašomos PVM sąskaitos faktūros ir suteikiama 2-5 metų garantija). Atvyksime į vietą, patarsime ir išspręsime visus iškilusius klausimus bei surasime patį geriausią ir pigiausią sprendimą.

Turime daug savo darbo pavyzdžių ir daugybę patenkintų klientų.
Mūsų įmonė išrašys jums sąskaitą už suteiktas paslaugas ir suteiksime ilgametę garantiją montavimo darbams.
Mes privatūs montuotojai profesionalai, todėl esame tiesiogiai atsakingi už savo darbų kokybę, savo reputaciją ir klientų patenkintus veidus:) , į savo darbus žiūrime tikrai atsakingai.

Jei turite klausimų, rašykite man elektroniniu paštu arba skambinkite, greitai atsakysiu į jūsų klausimus ir rasime greitą sprendimą.
REKOMENDUOJU prieš išsirenkant įrangą, pasitarti dėl jums tinkamo varianto, kadangi tai nėra eilinė buitinė technika. Įrangą reikia parinkti kiekvienai situacijai individualiai, o tai gali padaryti tik profesionalai. Klauskite visada padėsiu. (Pardavimų svetainės dažniausiai suinteresuotos tik parduoti, tad visas vėliau iškilusias problemas, kurios jums kainuoja papildomus pinigus, tenka spręsti mums).

Mūsų komanda nedidelė, tačiau ištikima ir nesikeičianti jau nuo 2005 metų, oro kondicionavimo bei šaldymo srityje. Turime butent šios srities išsilavinimus, sertifikatus, elektrosaugos grupes, aukštalipio, elektrotechninį, santechninį inžinerinį išsilavinimą, būtent viską ko reikia šiai specifikai, todėl darbai bus atlikti kokybiškai visose srityse, tiek elektros skyduose, tiek santechnikos perdaryme ir kondensatų pajungime, tiek kituose statybos, montavimo, ir projektavimo darbuose. Turime daug partnerių visose srityse.

Teiginys kad negali būti pigus montavimas, yra neteisingas, kadangi privatus montuotojas gauna vieną atlygį už darbą ir jam jo pakanka, o didžiulėje įmonėje jums reikia sumokėti visai komandai žmonių. Logiška, kad didžiulė komanda gali atlikti žymiai daugiau darbų, tačiau mes ir orientuoti daugiau į privatų klientą, kuriuo mes rūpinamės ir niekada nepamirštam, todėl ir gauname iš jūsų geriausias rekomendacijas, o tai pati geriausia reklama. Turime ir objektų, kuriais galime didžiuotis sumontavę daugiau negu po 300 vienetų oro kondicionierių viename pastate, o tokių pastatų(Verslo centrų) įrengėme jau tikrai ne vieną, todėl galime drąsiai teikti, kad 1000 kondicionierių ribą peržengėme jau labai seniai. Savo patirtimi ir darbais didžiuojamės ir dirbame taip, kad savo darbus nebūtų gėda parodyti būsimam klientui :-) .